Dla każdego!


Ucz się w lokalu Dziupli w Krakowie

Główna siedziba Dziupli mieści się w Krakowie. Ucz się od poniedziałku do czwartku z innymi dziuplowiczami lub przyjdź na konsultacje, gdy potrzebujesz pomocy. Zaangażuj się w społeczność i bierz udział w interdyscyplinarnych projektach.

Co zrobić jeśli nie mieszkasz w Krakowie? To nie problem! Masz do wyboru kilka opcji.

Odwiedzaj Dziuplę regularnie

Podczas rekrutacji powiadom nas, że nie mieszkasz w Krakowie, ale jesteś zmotywowany, by przyjeżdżać na grupowe zajęcia. Ustalimy wtedy terminy Twoich przyjazdów do Dziupli, abyś był częścią społeczności. Chcemy umożliwić Ci spotkania z rówieśnikami oraz czynny udział w projektach.

Ale nic nie tracisz, bo…

Dziupla blisko Ciebie

Stwórz własną grupkę do nauki i bądź ambasadorem Dziupli w swojej miejscowości. Jeśli jesteś z odległej części Polski, ale podoba Ci się hybrydowe nauczanie i nasz projekt, opowiedz o tym znajomym i razem zdobywajcie wiedzę podczas regularnych spotkań pod opieką dziuplowego opiekuna.

Co trzeba zrobić, aby to się zadziało?

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać ścieżkę Twojej edukacji. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub zastanawiasz się, co zrobić — odpowiemy na każde pytanie i doradzimy, by edukacja nie sprawiała Ci więcej trudności! 

Tel: +48 690 877 111 / Email: dziupla@ziarnkomaku.pl

Napisz do nas

Imię

Nazwisko

Adres email

Tel

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Fundację Wspierania Idei Marii Montessori „Ziarnko Maku” w Krakowie z siedzibą: ul. ks. Stefana Pawlickiego 1, 30-320 Kraków, w celach dotyczących zapisów do Dziupli – Centrum Edukacji Domowej, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) oraz zgodnie z klauzulą informacyjną.

Success

Dziękujemy za uzupełnienie ankiety, wkrótce dostaną Państwo wiadomość email.

Error

Przykro nam! Formularz nie został poprawnie wypełniony! Spójrz na ostrzeżenia powyżej.